Príslušenstvo

Radiátory majú svoj zmysel hlavne v kúpeľniach, kde slúžia okrem kúrenia aj na sušenie uterákov. Prežili veľký útok podlahového kúrenia, ktoré v posledných desaťročiach dominuje, ich význam však z mnohých zdravotných a praktických dôvodov dokonca rastie. Je to aj vďaka tomu, že ich vzhľad sa významne zmenil a môžu interiér doplniť pozitívnym spôsobom.

Pri výbere vhodného radiátora môžete uprednostniť tvar a vybrať si netradičné verzie - dizajnové, retro, štýlové, jednoducho pekné a vhodné. Alebo zvolíte veľmi prostý tvar a radiátor zmeníte farbou - RAL alebo 3D, metalickou farbou - aby ladil s interiérom, prípadne z neho vystupoval. Dôležitý je aj materiál, ponúkané radiátory sú z ocele, hliníka, prípadne z nehrdzavejúcej ocele.

Zvoľte si rozmery a/alebo výkon, systém ponúkne typy, ktoré spĺňajú požiadavky.

Radiátory môžu byť na vodu (centrálne vykurovanie), na zmiešané vykurovanie alebo elektrické. Radiátory na vodu nájdete v každej kategórii okrem Elektrických radiátorov. Pripojenie vyberiete podľa piktogramu bez elektrickej zásuvky, len s pripojením vody. Zmiešané si vyberiete v akejkoľvek kategórii okrem Elektrické radiátory, pripojenie vyberiete s piktogramom elektrickej zástrčky a pripojením vody, k nemu vyberiete vhodnú výhrevnú tyč v časti Príslušenstvo. Alebo si vyberiete radiátory s ONE v názve, tie už majú výhrevnú tyč zabudovanú, vtedy stačí len podľa piktogramu zadefinovať jej umiestnenie. Elektrické nájdete v časti Elektrické radiátory, alebo si vyberiete radiátor na vodu, pripojenie vyberiete s piktogramom elektrickej zástrčky bez pripojenia vody, výhrevnú tyč v časti Príslušenstvo a je to.

Ak váhate, ktorým smerom sa vydať, aké príslušenstvo si vybrať, sme tu pre Vás, aby sme poradili. Dodávame kompletné riešenia, výkresy k jednotlivým typom, zabezpečujeme podporu pre inštalačné firmy.

Viac